Kişisel Gelişim

UYGULAMANIN 4 DİSİPLİNİ

UYGULAMANIN 4 DİSİPLİNİ

180,00 TL 135,00 TL
352 Sayfa
Kişisel Gelişim
978-975-434-615-2
SEPETE EKLE

Açıklama

Uygulamanın 4 Disiplini, iş yönetimi konusunda hayati değere sahip bir kitap. Tüm profesyonel hayatımda en büyük sıkıntıyı stratejinin hayata geçirilmesi noktasında yaşayan biri olarak, bizlere önemli bir model sunuyor diyebilirim.

Eğer harika stratejilerin başarısız olduğunu görmüş profesyonellerseniz, sebeplerini de çözümlerini de burada bulacaksınız. FranklinCovey Türkiye olarak kitapta sunulan yöntemlerin uygulanması konusunda şirketlere danışmanlık da veriyoruz. Bu konuda çok değerli firmalarla çalıştık ve başarılarına şahitlik ettik.

Keyifli okumalar dilerim.

– SELDA BAĞLAN, FranklinCovey Türkiye

Genel Müdür, Execution Practice Leader, Yönetim Danışmanı, Koç

“Üretim için Altı Sigma ve yalın üretim ne ise, stratejinizi uygulamak için de Uygulamanın 4 Disiplini odur. 4DX, her liderin 1 numaralı sorunu olan uygulamayı çözebilecek bir metottur.”

– RAM CHARAN, İş Yaptırabilme Disiplini kitabının eş yazarı ve CEO Sırları kitabının yazarı.

“Marriott’ın temelinde yatan değerlerin çoğu Uygulamanın 4 Disiplini’nde yer alıyor. Kurumumuzda liderlerimiz ve ekiplerimiz bu süreci kullanarak olağanüstü hedefler belirlemeyi ve gerçekleştirmeyi başardılar, bu da ‘Misafir Deneyimi’mizi gerçekten harika hale getirmemizde oldukça etkili oldu. Bu kitaptaki ilkeler ve süreçler hayata geçirildiği takdirde her kurum bizim aldığımız çığır açıcı sonuçları elde edebilir.”

– JW Marriott Jr., Marriott International Yönetim Kurulu Başkanı.

“Uygulamanın 4 Disiplini, liderlerin, ekiplerin ve saha çalışanlarının, odaklarını sınırlamalarını ve zamanlarını kuruma ve müşterilere en yüksek getiriyi sağlayacak şeyleri uygulamaya adamalarını sağlıyor. Kendi şirketinde olağanüstü olanı başarmak isteyen her liderin okuması gereken bir kitap!”

– Diana Thomas, Eğitim ve Öğrenme Gelişimi Başkan Yardımcısı, Hamburger Üniversitesi, McDonald’s Şirketi