Kişisel Gelişim

OLAĞANÜSTÜ VERİMLİLİK İÇİN 5 SEÇİM

OLAĞANÜSTÜ VERİMLİLİK İÇİN 5 SEÇİM

120,00 TL 90,00 TL
256 Sayfa
Kişisel Gelişim
978-975-434-537-7
SEPETE EKLE

Açıklama

İşimizin zorlukları yetmiyormuş gibi, her gün bunaltıcı mesajlar, e-postalar, araya girmeler, toplantılar, telefonlar, twitler, bloglar sağanak halinde üstümüze yağıyor. Bu dikkat dağıtıcılar net düşünme, iyi kararlar verme ve en önemli işleri halletme yeteneğimizi tehdit ederek, kendimizi tükenmiş ve başarısız hissetmemize neden oluyor.

FranklinCovey en son sinirbilim çalışmalarından ve zaman yönetimi alanındaki onlarca yıllık deneyim ve araştırmalardan yola çıkarak, önemliye göre hareket etme becerinizi artıracak beş seçim aracılığıyla dikkat ve enerji yönetiminde ustalaşmanıza yardım ediyor.

21. yüzyılın zaman yönetimi olarak tanımlanan ve bireylerin, ekiplerin, kurumların verimliliğini artıran bu 5 Seçim değerli zamanınızı, dikkatinizi ve enerjinizi nereye odaklayacağınız konusunda daha seçici, yüksek etkili seçimler yapmanızı sağlayacak:

1. Önemliye Göre Hareket Et: Acil Olanlara Koşturma

2. Olağanüstüyü Hedefle, Sıradanla Yetinme

3. Büyük Taşları Yerleştir, Çakıl Taşlarıyla Uğraşm

4. Teknolojiye Hükmet, Onun Sana Hükmetmesine İzin Verm

5. Ateşini Besle, Yanıp Tükenme

5 Seçim hem verimliliğinizi artıracak hem de size yenilenmiş bir kendini adama ve başarma duygusu verecek. “Bugün çok meşguldüm, ne yaptım?” diye düşünmek yerine, kendinizden emin, enerji dolu ve olağanüstü verimli olduğunuzu hissedeceksiniz.