Kişisel Gelişim

HERKES MÜKEMMEL BİR YÖNETİCİYİ HAK EDER

HERKES MÜKEMMEL BİR YÖNETİCİYİ HAK EDER
Ekip Liderliği İçin 6 Kritik Uygulama

130,00 TL 97,50 TL
224 Sayfa
Kişisel Gelişim
978-975-434-662-6
SEPETE EKLE

Açıklama

Bu kitap size terfi ettiğiniz zaman beklediğiniz rehberliği sunuyor: destek, anlayış, stratejiler ve bir lider olarak gelişip, insanlarınızı kendini adamış, yüksek performanslı bir ekibe dönüştürmeniz için taktikler. Yaklaşık on yıllık araştırmalara dayanan bu 6 Kritik Uygulama, ilk yöneticiliğinizde başarılı olmak için gereksindiğiniz yeterlik ve özgüveni inşa etmenizi sağlayacak.

FranklinCovey liderlik uzmanları size bir lider gibi düşünmeyi öğretmekle kalmıyor, aynı zamanda pratik araçlar sunarak işbaşında atılacak adımları da gösteriyorlar. Beceriye odaklanan bölümler düzenli teke tek toplantılar yapmak, geribildirimde bulunmak, görev devretmek, ekip kültürü yaratmak gibi, yöneticiliğin temellerini kapsıyor ve değerlendirmeler, çalışma programları ve hemen başlayabilmeniz için kişiselleştirilmiş bir eylem planı içeriyor.

Gerçek hikâyelerden yararlanarak anlaşılır bir üslupla yazılmış olan Herkes Mükemmel Bir Yöneticiyi Hak Eder, iyi bir lidere dönüşmek için yapmanız gereken her şeyi açıklıyor.